Haber

Bodrum Belediyesi’ne memur olarak atananlar yemin etti, gazi personel unutulmadı

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 2670 Sayılı Kanun ile 6’ncı Değişikliği kapsamında Bodrum Belediyesi’nde görevli sözleşmeli personelin memuriyete geçişine ilişkin yemin töreni düzenlendi.

Herodot Kültür Merkezi’nde  Yemin törenine Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı temsilen Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Özsarsılmaz, başkan yardımcıları, birim yöneticileri ve ilgili çalışanlar katıldı.

Saygı duruşu, İstiklal Marşı, Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Özsarsılmaz ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Aysun Şaşmaz törenin anlam ve önemine ilişkin birer konuşma yaptılar. Konuşmaların ardından sözleşmeli işçi statüsünden memurluğa atanan işçinin yemin töreni gerçekleştirildi.

Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Özsarsılmaz Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın şehir dışında olduğu için ilettiği adalet, dürüstlük, tarafsızlık ve liyakat alt başlıklarının altı çizilen mesajı okuduktan sonra, “Size inanıyoruz, size güveniyoruz” dedi. ve sizlerden aldığımız güçle çok büyük işlere imza atacağız, şehrimize faydalı olacağımızı biliyorum.Sözleşmeliden memurluğa geçiş yapan 36 personelimizi tebrik ediyorum.Başarılarınız daim olsun.” söz konusu.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Aysun Şaşmaz, sözleşmeli ya da memur fark etmeksizin aynı sorumlulukla çalışacaklarına gönülden inandıklarını belirtti. Bir sonraki görevinizde başarılar diler, 36 personelimizi tek tek tebrik ederim.” söz konusu.

Törenin ardından Bodrum Belediyesi’nden emekli olan 12 çalışana Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Özsarsılmaz ve başkan yardımcıları tarafından Belediyeye hizmetlerinden dolayı plaketleri takdim edildi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu