Ekonomi

ENTECH 23 Kasım’da kapılarını açacak

Yıllara dayanan deneyimi, kesime kattığı yenilikler ve ülke iktisadına takviyesi ile Türk fuarcılık kesiminin dünyadaki en büyük temsilcisi CNR Holding, etraf teknolojileri ve şehircilik alanında, Avrasya’nın en büyük fuarı ENTECH – Sürdürülebilirlik ve Sıfır Atık Fuarı’nı Ankara’da hayata geçirecek. Emine Erdoğan himayelerinde fuar, gelecek jenerasyonlara yaşanabilir etraf bırakmak hedefi ile 23-26 Kasım 2022 tarihleri ortasında ATO Kongre ve Stant Sarayı’nda düzenlenecek.

En kıymetli kamu kurumları destekliyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Türkiye Belediyeler Birliği tarafından da desteklenen fuarda, katı atık, su ve atık su teknolojileri, biyoenerji, atık toplama ve taşıma araçları, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve eserleri, yenilebilir güç ve teknolojileri, kentsel etraf paklık araçları dalında faaliyet gösteren firmalar eser sergileyecek.

ENTECH Fuarı’nda en yeni teknoloji ve hizmetleri ile yer alacak firmalar, dalın memleketler arası temsilcilerinin yanı sıra kamu kuruluşu yöneticileri, mahallî idare temsilcileri, KOBİ ve özel dal karar vericileri, etraf teknolojileri araç ve ekipman üreticileri, endüstriciler, organize sanayi bölgesi yetkilileri, dernek ve birlikler, finans ve leasing kuruluşları ve dalın başkan firmaları ile bağlantı kurarak kendilerine yeni ticaret ağları oluşturacak.

Sektördeki en son gelişme ve yenilikler, sürdürülebilir etraf teknolojileri, etrafa hassas eser ve uygulamaların sergileneceği ENTCEH, iştirakçi firmaları amaç pazarları olan Balkanlar, BDT Ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’nın yanı sıra Uzak Doğu, Batı Avrupa, Amerika ve Türkiye’den gelecek alım heyetleri bir ortaya getirerek yeni iş ilişkileri kurma, iş hacmini geliştirme ve yeni pazarlar oluşturma fırsatı sunacak.

Sıfır Atık Forumu geleceğe ışık tutacak

23-26 Kasım tarihleri ortasında, ENTECH – Sürdürülebilirlik ve Sıfır Atık Fuarı ile eş vakitli hayata geçirilecek olan Sıfır Atık Forumu, kendini pak etraf ve gelecek için adamış, dünyanın en değerli akademisyenlerine konut sahipliği yapacak.

ATO Kongre ve Stant Sarayı’nda düzenlenecek olan ENTECH Sıfır Atık Forumu’nu, bürokratlar, akademisyenler, etraf dernekleri ve öğrenciler takip edecek. ENTECH Sıfır Atık Forumu’na yabancı akademisyenlerin yanı sıra Türkiye’nin etraf ve sıfır atık üzerine yetiştirdiği en kıymetli akademisyenler de konuşmacı olarak katılacak. Sıfır Atık Forumu, dalın geleceğine ışık tutacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu