Haber

Körfez’de asfaltlanan caddelerin yol çizgileri çizildi

Büyükşehir Belediyesi, Körfez ilçesinde asfaltlama çalışmaları tamamlanan caddelerde yol çizgileri çizdi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Körfez ilçesinde asfaltlama çalışmaları tamamlanan 3 caddeye yol çizgileri çekilerek yol güvenliği ve konforu sağlandı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Körfez ilçesinde çeşitli nedenlerle yıpranan ve eskiyen asfaltları kaldırarak 3 caddede çalışma yürüttü. Bu kapsamda Tuğrul Caddesi, Fırat Çakıroğlu Caddesi ve Gazi Mustafa Kemal Caddesi’nde asfaltlama çalışmaları yapıldı. Çalışmaların ardından Büyükşehir Belediyesi, yeni asfaltlanan caddelerde hat ve işaretleme çalışması gerçekleştirdi.

YOL ÇİZGİLERİ

Ulaşım Daire Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından trafik güvenliği için Tuğrul Caddesi, Fırat Çakıroğlu Caddesi ve Gazi Mustafa Kemal Caddesi’nde çizgi ve işaretleme çalışmaları yapıldı. Gruplar, Tuğrul Caddesi’nde 400 metre, Fırat Çakıroğlu Caddesi’nde 900 metre, Gazi Mustafa Kemal Caddesi’nde 2 bin 300 metre çekti.

DAHA GÜVENLİ TAŞIMA

Yol güvenliği ve konforu için düzenlenen çalışmaların ardından trafik akışı daha sağlıklı bir şekilde yürütülecek. Gruplar çevreye zarar vermeyen termoplastik boya kullandılar. Özellikle alacakaranlıkta sürücülere büyük kolaylık sağlayan çalışmalar kapsamında gece yol güvenliği sağlanıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-kesan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu