Haber
Küçük Rüstem akıllı saat için biriktirdiği parayı depremzedelere bağışladı
![](https://kozaklihaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/02/kucuk-rustem-akilli-saat-icin-biriktirdigi-parayi-depremzedelere-bagisladi-BIUpHa42.webp)
Mersin’in Çamlıyayla ilçesinde 7 yaşındaki ilkokul öğrencisi Rüstem Gür, biriktirdiği 2 bin TL’yi akıllı saat almak için depremzedelere bağışladı.
Çamlıyayla ilçesindeki Atatürk İlkokulu öğrencisi Rüstem Gür örnek bir davranış sergiledi. Küçük Rüstem, uzun süredir akıllı saat almak için biriktirdiği 2 bin TL’yi deprem bölgesine bağışlanmak üzere Çamlıyayla Kaymakamı Fatih Adıgüzel’e teslim etti. Kaymakam Adıgüzel, örnek davranışı ve bağışı için küçük Rüstem’e teşekkür etti.