Teknoloji

Metal Gear Solid 3 Remake’de Sesler Tam Olarak Eski Oyundan Olacak: Biraz Konami Deneyin

Geçtiğimiz günlerde sürpriz olarak duyurulan ve oyun dünyasını adeta çılgına çeviren Metal Gear Solid 3 Remake projesinden garip haberler var. Yapılan açıklama şimdiden birçok taraftarı telaşla oyuna bakmaya itiyor.

Hayranların şimdiden şüpheyle yaklaştığı projeden şimdiden kötü haberler gelmeye başladı.

Metal Gear markası altında denedikleri başarısız çalışmalar ve Kojima ayrılığının da etkisiyle remake projesine hem şüpheyle yaklaşan hem de heyecanlanan hayranlar, şimdiden bir haberle ‘Ben demiştim’ demeye başladılar. Konami cephesi.

Yepyeni oyunun sesleri Metal Gear Solid 3 Remake projesinde aynen kullanılacak.

Yaptıkları basın açıklamalarında ve yaptıkları açıklamalarda yepyeni seslendirme ekibini koruyacaklarını söyleyerek oyuncuları sevindiren şirketin kastettiği de buydu.

Açıklama, Konami’nin yetkili bir isminden geldi.

Konami’de Amerika İrtibat Lideri olarak görevine devam eden Tommy Williams, yaptığı açıklamada herhangi bir değişiklik yapmadan orijinal oyundaki sesleri kullanacaklarını söyledi. Oyuncular endişelenmekte haklı çünkü orijinal oyunun çıkışının üzerinden neredeyse 20 yıl geçti. Bir diğer kaygı da ‘bunu bile yapmazsa daha ne yapmaz’. Bakalım Konami bir çuval inciri mahvetmeden bir efsaneyi canlandırabilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu