Teknoloji

Call of Duty: Mobile®’a 10. Sezon Geliyor: Aynı zamanda 4. Yıldönümü

Call of Duty: Mobil Lansmanından bu yana dört yıl geçti ve Sezon 10: 4. Yıldönümü, 9 Kasım TSİ 03.00’te yayınlandığında eski favorileri ve yeni deneyimleri geri getirecek. Yeni Pitched Battle modu oyuncuları orijinal ada haritasına götürecek ve Club, 3 yıllık bir aradan sonra Call of Duty: Mobile’a geri dönecek.

Call of Duty: Mobil– Era 10: 4th Anniversary, oyunculara Ether – Bird of Paradise, David Mason – Maestro ve Beatrice – Nightman gibi operatörlerin yanı sıra Makineli Tüfek Bruen MK9, Fighter Score Series, Silah Şablonları, Profil Kartları, Tılsımlar, Call of Duty® Puanları Size yeni ücretsiz ve premium içeriklerin yanı sıra dönem boyunca eklenecek farklı sürprizler de dahil olmak üzere 50 seviyedeki korkunç Battle Pass ödüllerini kazanma fırsatı veriyor!

Gelin maskenin arkasına bir bakalım. Android ve iOS’a geliyor Call of Duty: Mobil– 10. Dönem: 4. Yıldönümü ile ilgili tüm ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.
 

  • Yeni Mod: Zorlu Savaş: Sızma – Call of Duty: MobilSıfırdan oluşturulmuş orijinal bir Pitched Battle moduna sahip olan Pitched Battle: Infiltration, yeni Memnos Adası haritasında gerçekleşir ve Çok Oyunculu veya senaryolu tek oyunculu bir görevde oynanabilir.
     
  • Kulübün Dönüşü –İlk önce   Call of Duty: Mobil Kulüp, birinci yıl dönümünde, 4. Yıldönümüne tam zamanında, 10. Sezonla geri dönüyor. Oyuncular dans pistine çıkabilir, DJ’lik yapabilir ve kulüpteki diğer oyuncularla bir araya gelebilir. Ödül kazanmak için bir boks ringi ve yeni mini oyunların yanı sıra yeni bir parkur da eklendi.
     

Call of Duty: Mobil– 10. Dönem: 4. Yıldönümü aynı zamanda yeni Sezonluk Mücadeleler, Çekilişler, Temalı Etkinlikler ve daha fazlasının yanı sıra lansman sırasında ve dönem boyunca mağazada yayınlanacak çeşitli güncellemeler ve iyileştirmeleri de içerecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu